Nasza oferta

Drukarnia Warszawa i Piaseczno MATRIX - oferta na druk

Nasza oferta na druk i oprawę jest bogata i różnorodna. Nasze duże doświadczenie w różnych realizacjach poligraficznych sprawia jest gwarancją najwyższej jakości wykonywanych prac. Dzięki doświadczeniu i dużej praktyce jesteśmy w stanie wykonać każdy przedstawiony nam projekt według Państwa życzeń i preferencji. W przypadku nietypowych i skomplikowanych projektów służymy doradztwem technicznym, aby można było osiągnąć najlepszy efekt przy jak najmniejszych nakładach. W naszej drukarni łączymy niską cenę, wysoką jakość i szybki czas realizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem naszych usług na druk i oprawę.

Druk offsetowy
Druk offsetowy

Drukarnia Warszawa i Piaseczno - MATRIX wykonuje druk w technice offsetowy. Druk ten realizujemy na maszynach  arkuszowych. Offsetowy druk arkuszowy realizujemy na wielokolorowych maszynach obsługiwanych przez doświadczonych operatorów, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość druku. Posiadane przez nas maszyny są nowoczesne dzięki czemu zapewniają dużą szybkość druku, co w konsekwencji skraca czas potrzebny na realizację zlecenia.

Więcej
Druk cyfrowy
Druk cyfrowy

Oprócz druku offsetowego jaki wykonujemy Cyfrowa drukarnia Warszawa - MATRIX wykonuje druk w technice cyfrowej. Technika druku cyfrowego umożliwia uzyskanie bardzo dobrej jakości wydruków.  Nasze nowoczesne maszyny do druku cyfrowego oprócz wysokiej jakości wydruków zapewniają też krótki czas realizacji zlecenia dzięki dużej szybkości. Największą zaletą druku cyfrowego jest możliwość wykonywania niewielkich nakładów nawet już od jednej sztuki.

. Więcej
Introligatornia
Introligatornia

Dużym atutem naszej drukarni jest posiadanie własnej introligatorni o szerokich możliwościach produkcyjnych, w introligatorni oprócz typowych opraw jak oprawa twarda, oprawa broszurowa, oprawa zeszytowa, czy też inne rodzaje opraw  wykonujemy również prace nietypowe i takie o dużym stopniu trudności. Niejednokrotnie już pokazaliśmy, że oprócz wysokiej jakości druku robimy równie wysokiej jakości oprawę oraz prace wykończeniowe.

Więcej
Projekty i skład
Projekty i skład

Kolejnym atutem naszej drukarni jest posiadanie własnej pracowni graficznej w której pracują kreatywni i doświadczeni graficy. W naszej pracowni graficznej realizujemy skład i łamanie tekstu, opracowujemy i obrabiamy cyfrowo  materiały graficzne do rozmaitych publikacji. Skład publikacji i innych druków robimy w oparciu o wytyczne klientów lub przy ich uczestnictwie, co jest praktykowane podczas realizacji trudnych projektów graficznych, lub nietypowych zleceń.

Więcej