Prezentacja

Drukarnia Warszawa i Piaseczno MATRIX - Prezentacja

Od początku działalności jesteśmy ukierunkowani na wysoką jakość druku, usług introligatorskich oraz zadowolenie Klientów. Udowadniamy, że druk wysokiej jakości może być tani. Na każdym etapie współpracy z naszymi Klientami jesteśmy w pełni zaangażowani w wykonanie zleconych nam prac począwszy od projektu poprzez jego realizację aż po dostawę, a niekiedy i dystrybucję. Klienci zawsze mogą liczyć z naszej strony na szerszą współpracę oraz wsparcia zarówno na etapie projektu jak też podczas jego realizacji.

Zapewniamy druk i oprawę najwyższej jakości

Drukarnia MATRIX to wysoki standard świadczonych usług

Oczekiwania oraz kreatywność naszych klientów powodują, że nasze działania muszą być bardzo elastyczne. Klienci zawsze mogą liczyć z naszej strony na szerszą współpracę oraz wsparcia zarówno na etapie projektu jak też podczas jego realizacji czyli druku czy oprawy.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla naszej kadry zarządzającej jak też  całej i załogi czynnikiem najważniejszym. Dlatego chętnie pomagamy klientom rozwiązać rozmaite problemy natury technicznej, wyszukamy nietypowy surowiec albo doradzimy jaki surowiec zastosować aby wizja klienta został spełniona.

Nasza załoga składa się ze specjalistów o wysokich kompetencjach oraz wykfalifikowanych pracowników dlatego możemy bez obaw spełnić każde oczekiwanie Klienta. Dlatego też w naszej drukarni nie boimy się wyzwań w postaci trudnych i bardzo oryginalnych projektów, dlatego chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń które wymagają użycia różnych technik druku, nietypowych technologii oraz nietypowych surowców. W naszych działaniach dążymy do pełnej satysfakcji naszych Klientów i dlatego ciągle podnosimy jakość świadczonych usług w naszej drukarni. Wysiłki i starania jakie czynimy, aby zadowolić Klienta i oddać mu produkt najwyższej jakości często są nagradzane przez naszych Klientów słowami uznania czy podziękowania co daje nam dużą satysfakcję i mnóstwo powodów do zadowolenia. Poligrafia jest oprócz naszego zawodu również naszą pasją, dlatego staramy się modernizować park maszynowy i wprowadzać nowe innowacyjne rozwiązania w procesie produkcji. Poligrafię traktujemy jako rzemiosło dlatego jakość jest dla nas czynnikiem najważniejszym, nie uznajemy kompromisów które mogą spowodować obniżenie jakości produktu końcowego.

Dobro przyszłych pokoleń nie jest nam obojętne i dlatego nasza drukarna Warszawa i drukarnia Piaseczno w procesach produkcyjnych używają jedynie środków, które są przyjazne dla środowiska. Oprócz tego prowadzimy jednocześnie proekologiczną gospodarkę odpadami poprodukcyjnymi. Odpady poprodukcyjne w tym czyściwo nasączone farbami i preparatami myjącymi, zlewki są segregowane i przechowywane w bezpiecznych odpowiednich do tego celu pojemnikach. Odpady te nigdy nie są usuwane przez nas do pojemników z odpadami komunalnymi a są przekazywane do utylizacji specjalistycznym firmą z którymi mamy podpisane stałe umowy.

Wysoką jakość druku i obsługi klienta uzyskujemy poprzez:

  • dużą wiedzę teoretyczną popartą kilkudziesięcio letnią praktyką
  • zgranej i kompetentnej załodze złożonej z fachowców o dużych ambicjach
  • kształtowanie wśród pracowników odpowiedzialności za jakość na każdym stanowisku pracy oraz podwyższanie kwalifikacji pracowników poprzez szkolenia i instruktaże
  • usprawnianie organizacji pracy i stosowanie nowych, coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych
  • rozpoznanie potrzeb i oczekiwań Klientów odnośnie nowych rozwiązań technologicznych
  • zwiększanie zaufania Klientów do naszych działań i efektów naszej pracy
  • optymalizację i redukcję kosztów procesów produkcyjnych poprzez normalizację produkcji oraz działania zwiększające wydajność procesu produkcyjnego
  • stosowanie w procesie druku i w procesach introligatorskich norm jakościowych ISO