Perfekcyjny druk i super projekt

Nasza praca zdobyła Grand Prix za druk i oprawę

Nasza praca zdobyła Grand Prix. Duże doświadczenie i wiedza poligraficzna pozwoliły nam na realizację złożonego lecenia. Zlecenie zostało wykonane perfekcyjnie. W roku 2006 w prestiżowym konkursie ART of PACKAGING Drukarnia MATRIX zaprojektowała i wykonała opakowanie - album, jest to w istocie teczka z nośnikiem CD i w swoich kieszeniach zawierała dwie drukowane publikacje. Nasza praca wygrała w kategorii otwartej zajmując pierwsze miejsce, a następnie została wybrana jako Najpiękniejsze Opakowanie Roku zdobywając GRAND PRIX.

Wykonany w naszej drukarni projekt, druk, oprawa zostały nagrodzone.

Projekt i wykonanie Drukarnia - Introligatornia MATRIX

Album pokonkursowy „Kanon Twórców – Digital Edition”

Zwycięzcą części otwartej jak i w części komercyjnej konkursu ART OF PACKAGING 2006 zostało opakowanie - album pokonkursowy „Kanon twórców – Digital Edition“ stworzony dla firmy Canon Polska Sp. z o. o. Za projekt i wykonanie zwycięskiego opakowania odpowiedzialna była nasza drukarnia.

W drodze do zwycięstwa zaprojektowane wykonane przez nas opakowanie - album musiało rywalizować z projektami firm takich jak: Dermika, Dr Jrena Eris, Karmi oraz z licznymi pomysłami najbardziej kreatywnych studentów ASP.

Opakowanie cechuje duża funkcjonalność: jest to połączenie najwyższej jakości prezentacji drukowanej w technologii offsetowej, z wersją elektroniczną na nośniku CD. Opakowanie zostało zaprojektowane i wykonane w formie teczki. W bocznych kieszeniach opakowania - albumu znajdują się drukowane w najwyższej jakości arkusze przybliżające ideę akcji i nagrodzone prace. Należy zwrócić też uwagę na oryginalny sposób podawania i eksponowania płyty CD.

W opakowaniu tym płyta CD jest mocno eksponowana i podawana w bardzo oryginalny sposób. Niekonwencjonalny kształt całego opakowania jest bardzo oryginalny, a zarazem funkcjonalny. Materiały drukowane w procesie obróbki introligatorskiej zostały poddane następującym operacją: sztancowanie, tłoczenie ślepe, kaszerowanie. Zostały wykonane również liczne nietypowe prace introligatorskie.

Dwie nagrody jakie otrzymała wykonana przez nas praca są tym cenniejsze, że zostały przyznane przez Jury w znamienitym składzie Więcej