Kontakt z nami

Kontakt do drukarni w Warszawie i Piasecznie

Kontakt z naszą drukarnią jest możliwy na wiele sposobów. Nasi pracownicy chętnie Was odwiedzą i dokonają prezentacji naszych możliwości w oparciu o wykonane przez nas prace. Chętnie dokonamy wyceny Waszych aktualnych prac, aby mogli Państwo skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty cenowej. Jeżeli wolą jednak Państwo odwiedzić nas w naszej siedzibie i na miejscu zapoznać się z naszymi dokonaniami serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.

Spotkaj się z nami. Przyjedziemy do Ciebie, albo zapraszamy do naszej drukarni.

OTO DWIE NASZE LOKALIZACJE


WAŻNA INFORMACJA

W związku z wejściem w życie z dniem 25-12-2014 r. Ustawy o prawach konsumentów (Dz. U. 2014 poz. 827) prosimy, aby osoby składające zapytania o wycenę za pośrednictwem darmowych skrzynek mailowych (np.: *@gmail.com, *@wp.pl, *@onet.pl, itp.) prosimy o umieszczanie w podpisie nazwy firmy. Brak informacji dla jakiego podmiutu ma być sporządzona wycena (konsument, przedsiębiorca) uniemożliwia prawidłowe wykonanie wyceny. Taki stan spowoduje znaczne wydłużenie okresu wykonywania wyceny

 

W składanych zapytaniach prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego - przyspiesza to kontakt w przypadku dodatkowych pytań, lub niejasności.DRUKARNIA OFFSETOWA INTROLIGATORNIA (siedziba główna)

 • Adres: ulica Okulickiego 7/9, 05-500 Piaseczno
 • Telefon: 22 750 21 17
 • E-mail:
  UWAGA: obrazy poglądowe prosimy przesyłać w formacie jpg o wymiarach maksymalnych 1280 x 768 px i w rozdzielczości 72 dpi. Pliki pdf proszę drukować z rozdzielczością ekranową tj. 72 dpi.
 • Tutaj prosimy kierować pytania odnośnie: druku w technologii offsetowej, w tym druku katalogów, druku folderów, druku albumów, druku książek, teczek, ulotek, itd. W introligatorni wykonywana jest oprawa twarda, inne oprawy, oraz prac i usług introligatorskich jak tłoczenie sztancowanie, kaszerowanie, oraz wszelkie oprawy i prace nietypowe.
 • Godziny pracy:
  Poniedziałek - Piątek: od 8:00 do16:00 inne godziny po uzgodnieniu
  Sobota: Po uzgodnieniu
  Niedziela: Nieczynne

OTO DANE KONTAKTOWE DO NAS


DRUKARNIA CYFROWA

 • Adres: ulica Puławska 41 , 02-508 Warszawa
 • Telefon: 22 849 68 73
 • E-mail:
  UWAGA:
  obrazy poglądowe prosimy przesyłać w formacie jpg o wymiarach maksymalnych 1280 x 768 px i w rozdzielczości 72 dpi. Pliki pdf proszę drukować z rozdzielczością ekranową tj. 72 dpi.
 • Tutaj prosimy kierować pytania odnośnie: nisko nakładowego druku cyfrowego, druku wizytówek, zaproszeń ślubnych, innego typu zaproszeń, druków spersonalizowanych, druku w małym nakładzie katalogów, folderów, albumów, książek, ulotek, usług introligatorskich w małych nakładach jak: oprawa twarda, inne rodzaje opraw
 • Godziny pracy:
  Poniedziałek - Piątek: od 8:30 do 17:00 inne godziny po uzgodnieniu
  Sobota: Po uzgodnieniu
  Niedziela: Nieczynne